Top 10 Bagger Kinder 2 Jahre – Akcesoria do zestawów zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Dla dzieci od 2 lat, Big Power Worker Mini koparka – koparka nadaje się jako zabawka do piasku i do pokoju dziecięcego, idealne w podróży, opony z miękkiego materiału

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Z miękkimi oponami – wytrzymałe opony z miękkiego tworzywa sztucznego nie pozostawiają smug na podłodze ani nie farbują. Dzięki temu nadaje się również do użytku w pomieszczeniach.

Pomimo połowy rozmiaru zwykłego dużego workera jest w pełni funkcjonalny. Made in germany – duży producent znanego samochodu Big-Bobby należy do wiodących producentów zabawek z tworzywa sztucznego. Atwe czyszczenie – pojazd dziecięcy można łatwo spłukać pod bieżącą wodą. Dla dziecięcych dłoni – dzięki kształtowi pojazd budowlany jest dobrze dostosowany do ergonomii małych dłoni.

Do zabrania ze sobą – mini koparka jest idealna w podróży. Zwłaszcza po zabawie na zewnątrz, w piaskownicy szybkie czyszczenie jest bardzo cenne. Można go łatwo obsługiwać i jeździć na różnych podłożach. Optycznie przypomina oryginału. Do produkcji wykorzystywane jest wyłącznie wysokiej jakości tworzywo sztuczne.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG Spielwarenfabrik #ad
Wysokość4.53
Długość9.06
Waga0.41
Szerokość3.94
Numer części800055802
Model800055802
Gwarancja2. Lata gwarancji producenta

2. LEGO

#ad

LEGO 10931 DUPLO Bagger und Laster Spielzeug mit Baufahrzeug für Kleinkinder ab 2 Jahren zur Förderung der Feinmotorik, Kinderspielzeug für Jungen und Mädchen

#ad
LEGO #ad - Inklusive 2 moderner arbeiterfiguren, mit denen Kleinkinder ab 2 Jahren fantasievolle Geschichten auf der Baustelle nachspielen können. Für noch mehr spaß kann das spielzeug mit dem set „radlader“ 10930 von LEGO DUPLO kombiniert werden! Die lego-duplo-sets sind speziell dafür entwickelt worden, Vorschulkinder mit bekannten Schauplätzen und lustigen Figuren zum Spielen anzuregen und zu inspirieren.

Das kreative baustellen-spielzeugset mit Baufahrzeugen und Arbeitern unterstützt Mädchen und Jungen ab 2 Jahren bei der Entwicklung ihrer Feinmotorik. Enthält einen spielzeugkipplaster und einen Spielzeugbagger mit drehbarer Schaufel zum Schieben, sowie einen Felsbrocken, den die Kinder öffnen können.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość3.76
Waga1.28
Szerokość11.1
Numer części10931
Model10931
GwarancjaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

3. PLAYMOBIL

#ad

PLAYMOBIL 1.2.3. 70125 koparka z hakiem holowniczym, zalecana dla dzieci od 1,5 roku życia

#ad
PLAYMOBIL #ad - Zabawa z playmobil: playmobil możesz zanurzyć się w wielu różnych światach. Niezależnie od tego, świat wróżek, czy chodzi o życie w mieście, zamków rycerskich czy zoo – z PLAYMOBIL możesz przeżyć każdą przygodę w swoim pokoju dziecięcym. Zabawne zrozumienie świata. Aby umieścić figurkę, dach kabiny jest rozkładany do tyłu. Ramię szufli można zablokować w różnych pozycjach. Wszechstronna koparka posiada ruchome ramię łopatki do ładowania i transportu klocków.
MarkaPLAYMOBIL #ad
ProducentPlaymobil #ad
Wysokość3.62
Długość9.76
Waga0.49
Szerokość7.36
Numer części70125
Model70125
GwarancjaBrak danych

4. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Big Power Worker Maxi-Digger – pojazd dziecięcy, dla dzieci od 3 lat, koparka do siedzenia do 50 kg, odpowiedni jako zabawka do piasku i do pokoju dziecięcego

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Power worker maxi digger jest o 35% większy niż znany powerworker i tradycyjne pojazdy do zabawy. Atwa koparka – funkcja łopaty odpowiada dużym oryginałom i jest dostosowana do dziecięcej ergonomii i ich potrzeb.

Duża powierzchnia siedziska – ergonomiczne siedzisko można obracać o 360°, z głębokim środkiem ciężkości, powierzchnia wytrzymuje do 50 kg. Made in germany – marka big jest znana z wysokiej jakości zabawek z tworzywa sztucznego. Dzięki wysokiej jakości materiałowi z tworzywa sztucznego po zabawie w piasku szybko się czyści. Atwe czyszczenie – koparkę można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Wewnątrz i na zewnątrz – dzięki miękkim oponom pojazd budowlany nie pozostawia smug na podłodze i może być bez problemu używany w pokoju dziecięcym. Opony chronią wykładzinę podłogową.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG #ad
Wysokość11.81
Długość28.74
Waga6.61
Szerokość12.6
Numer części800055811
Model800055811
Gwarancja2

5. Kizeefun

#ad

Kizeefun Koparka zabawka, zdalnie sterowana jazda z dźwiękiem i światłem, 4, 7 lat, koparka, wiele utworów muzycznych dla dzieci w wieku 3, zabawka dla dzieci, 5, pojazdy na placu budowy, 6

#ad
Kizeefun #ad - Zabawa w pojeździe budowlanym może poprawić zdolności rąk i oczu dziecka. Karoserię można oświetlić w wielu miejscach, światło zmienia kolor w rytm muzyki, a w ciemności efekt świetlny jest rzucający się w oczy, miękkie i niedrażniące światło chroni wzrok dzieci.

Idealnie nadaje się do zabawy w ogrodzie, na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniach. Materiał: tworzywo sztuczne. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, taras, do salonu, na trawnik, przedszkola i innych miejsc. Z dźwiękiem i światłem: z migającymi światłami i różnymi efektami dźwiękowymi. Uniwersalna podróż: na spodzie pojazdu zainstalowane jest uniwersalne koło, które automatycznie zmienia kierunek jazdy, gdy napotka przeszkodę podczas jazdy. Trenuj swoją wyobraźnię i umiejętności komunikacyjne.

Dzieci mogą przejąć rolę architektów i bawić się z przyjaciółmi. Uwaga: na spodzie koparki znajdują się kółka obrotowe. Różne dźwięki mogą być stosowane w różnych scenach. Ramię koparki można regulować od góry do dołu. Ostrzeżenie: ramię koparki nie może być ustawione ręcznie, jest to automatyczna zabawka elektroniczna. Najlepszy prezent dla dzieci: idealny na prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne i prezenty imprezowe dla chłopców i dziewcząt.
MarkaKizeefun #ad
ProducentKizeefun #ad
Wysokość7.5
Długość7.4
Waga0.66
Szerokość3.5
Numer części198-8
Model198-8

6. Lena

#ad

Worxx koparka łopatowa model Liebherr A918 Compact Litronic, wytrzymała koparka z funkcjonalnym ramieniem koparki i, ok. 48 cm, pojazd do zabawy dla dzieci od 3 lat, na plac budowy, Lena 04611

#ad
Lena #ad - Długość ramienia koparki: ok. Długość całkowita z wysuniętym ramieniem koparki: ok. Wymiary pojazdu dł. Szer. Wys. Ok. Wierna oryginalna koparka liebherr A918 Compact Litronic wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i z dwiema ocynkowanymi osiami stalowymi 6 mm.

Certyfikat tÜv – id 38607. W przypadku sprzedaży przez Amazon dostawa produktu w opakowaniu przyjaznym dla środowiska. 55 cm. Nadaje się dla dzieci od 3 lat, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, szczególnie w piaskownicy. Konstrukcja koparki obracana o 360° – ramię koparki jest trzyczęściowe, łatwe w obsłudze i blokowane podczas jazdy – z blokowaną tarczą do pchania piasku. 48 x 18 x 21 cm. 70 cm. Wyprodukowano w ue.
MarkaLena #ad
Producentlena #ad
Wysokość10
Długość20
Waga2
Szerokość9
Numer części4611
Model4611
GwarancjaGwarancja ustawowa

7. Dickie Toys

#ad

Dickie Toys 203724003 Volvo koparka łopatowa, pojazd na plac budowy z ruchomą łopatą i ramieniem łopaty, otwarta kabina obrotowa, piaskownica, plac budowy, koparka, koparka zabawkowa, 26 cm,

#ad
Dickie Toys #ad - Otwarta kabina obraca się podczas ruchów. Koparka zabawkowa z wolnym biegiem to idealny pojazd budowlany do piaskownicy. Koparka do zabawek jest odpowiednia dla małych pracowników budowlanych i budowniczych od 3 lat. Ruchome ramię łopatki z dużą łopatą jest tak mobilne, jak w przypadku dużego modelu Volvo. Niezależnie od tego, czy sam lub wspólnie z przyjaciółmi: Dickie Toys Volvo On-site Excavator jest przekonująco wydajny.
MarkaDickie Toys #ad
ProducentDickie Toys #ad
Wysokość6.69
Długość4.72
Waga0.86
Szerokość11.02
Numer częściQDKT062087
Model203724003
GwarancjaBrak gwarancji producenta

8. Lena

#ad

Truckies koparka, stabilny pojazd na budowie ok. 25 cm, kolorowa, Lena 01621

#ad
Lena #ad - Wyprodukowano w UE. X szer. Ze składaną kabiną kierowcy, obrotową o 360° nasadką koparki, dwustopniowo regulowanym ramieniem koparki i szuflą do koparki z uchwytem oraz w pełni ruchomą figurką Lena. Optymalny dla dzieci od 2 lat. X wys. Ok. Wymiary dł. Lena koparka truckies wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i z ocynkowanymi osiami stalowymi 6 mm. 25 x 9 x 18 cm, nowoczesne wzornictwo i żółto-czarna kolorystyka. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, szczególnie w piaskownicy.
MarkaLena #ad
ProducentSIMM Spielwaren #ad
Wysokość7.09
Długość9.84
Waga0.44
Szerokość3.54
Numer części01621
Model01621
Gwarancja3 lata gwarancji

9. SKJJL

#ad

Wkręty do drewna, zabawka od 2 lat, koparka dla dzieci 2 lata, SKJJL Montessori zabawka Montessori drewniana deska wkręcana, zabawka dla dzieci

#ad
SKJJL #ad - Uwaga: zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 3 lat. Gry edukacyjne: nasza drewniana zabawka dla dzieci jest dostarczana z łącznie 10 śrubami i 4 narzędziami. Gry edukacyjne od 2, pracując z różnymi narzędziami i prawidłowym trzymaniem kluczy, 3, 5, 4, 6 lat: umożliwia dzieciom samodzielne rozwiązywanie wyzwań świata rzeczywistego.

Poprawia umiejętności praktyczne: nasze drewniane elementy do gry screwboard dla dzieci są wystarczająco lekkie, motorykę precyzyjną, aby małe palce mogły łatwo nimi manipulować; mogą rozwijać umiejętności dziecka w wielu wymiarach, myślenie, odblokowywanie narządów, trening ruchów rąk oraz koordynację ręka-oko i zdolność obserwacji. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia dzieci. Praktyczna zabawka montessori: drewniana deska wkręcana montessori i dołączona płytka wkręcana są lekkie, a deska wkręcana ma strukturalny uchwyt, który dzieci mogą przytrzymać. Drewniana zabawka zapewnia dzieciom praktyczne umiejętności za pomocą śrubokręta i poprawia ich rozpoznawanie.

Pomaga dzieciom od 3 lat w praktycznym obchodzeniu się ze śrubokrętem, trenuje koordynację ręka-oko i rozwija motorykę precyzyjną. Twoje dziecko może bezpiecznie ćwiczyć usuwanie i ponowne wkładanie 10 różnych śrub, tablica Montessori uczy dzieci używania śrubokrętów i kluczy oraz odkrywania różnicy między śrubami. Bezpieczna i zdrowa: deska wkręcana montessori jest wykonana z naturalnego drewna, drewniany samochód nie ma zadziorów, trwała i bezpieczna, ostrych krawędzi ani odprysków.
MarkaSKJJL #ad
ProducentSKJJL #ad
Wysokość1.57
Długość8.86
Szerokość6.57
Numer części01299LMBT-1
Model01299LMBT-12

10. Kiztoys

#ad

7 lat, 5, automatyczne chodzenie z dźwiękiem i światłem, 4, Koparka zabawka, dla dzieci w wieku 3, koparka ze światłami i wielokrotną muzyką, zabawka dla dzieci, pojazd na plac budowy, 6

#ad
Kiztoys #ad - Uniwersalna jazda: na spodzie pojazdu zainstalowane jest uniwersalne koło, które automatycznie zmienia kierunek jazdy, gdy napotka przeszkodę podczas jazdy. Automatyczne obracanie ramienia: po określonym czasie jazdy koparka zatrzymuje się tymczasowo i przechyla ramię w górę i w dół, aby symulować prace wykopaliskowe.

Materiał: tworzywo sztuczne Trwałe, na zewnątrz lub wewnątrz. Idealnie nadaje się do zabawy w ogrodzie, 5 cm. Ramię tej koparki do zabawek można regulować od góry do dołu. Dzieci mogą wcielić się w rolę architektów i bawić się z przyjaciółmi. Uwaga: na spodzie koparki znajdują się kółka obrotowe. Trenuj swoją wyobraźnię i umiejętności komunikacyjne. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, jest to automatyczna zabawka elektroniczna.

Ostrzeżenie: ramię koparki nie może być ustawiane ręcznie, jest to automatyczna zabawka elektroniczna. Rozmiar produktu: 17, 5 x 19, 4 x 8, bezpieczne i nietoksyczne. Różne dźwięki mogą być używane w różnych scenach. Idealny na prezenty urodzinowe, do salonu, na trawnik, taras, pokoju dziecięcego i innych miejsc. Najlepszy prezent dla dzieci: uwaga: ramię koparki nie może być regulowane ręcznie, Boże Narodzenie i prezenty imprezowe dla chłopców i dziewczynek.
MarkaKiztoys #ad
ProducentKiztoys&1 #ad
Wysokość11
Długość4.8
Waga0.84
Szerokość4
Numer części198-8
Model‎198-8