Top 10 Caquelon Käsefondue – Zestawy do fondue z sera

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STAUB

#ad

STAUB Zestaw do fondue z 6 widelcami, czarny, 20 cm, nadaje się do fondue serowego, 2,0 l | 1 szt. w opakowaniu, czekoladowego i mięsnego, żeliwo

#ad
STAUB #ad - Stabilny materiał żeliwny, bez przypiekania dzięki gładkiej, emaliowanej powierzchni o właściwościach nieprzywierających, łatwy transport dzięki ergonomicznym uchwytom. Zakres dostawy: 1 x zestaw do fondue staub wraz z 1 garnkiem do fondue, materiał: żeliwo, pojemność: 2, waga: 5 kg, 6 widelców do fondue, 1 x urządzenie do podgrzewania, 1 x pasta do rozpalania, 1 x palnik, 7 x 11, średnica bez uchwytów: 20 cm, 3 l, kolor: czarny, 6 cm, wymiary dł.

X szer. X wys. 26, 5 x 20, 1005032. Efektywne ogrzewanie w piekarniku, halogenowych, gazowych, na wszystkich powszechnie stosowanych kuchenkach elektrycznych, szklano-ceramicznych, indukcyjnych lub z palnikiem i pastą do wypalania w zestawie.

Dla gustownych i towarzyskich chwil: zestaw do fondue dla maksymalnie 6 osób o pojemności 2, 3 l, nadaje się do fondue serowego, czekoladowego, warzywnego lub mięsnego z olejem lub bulionem. Made in france - jedyne w swoim rodzaju ręczne wykonanie, odporne na zarysowania i trwałe, neutralny smakowo, odporne na kwasy, łatwe czyszczenie ręczne zalecane lub w zmywarce do naczyń.
MarkaSTAUB #ad
ProducentSTAUB #ad
Wysokość9.84
Długość10.83
Waga11.02
Szerokość6.69
Numer części1007697
Model1005032
Gwarancja30 lat.

2. KUHN RIKON

#ad

24 cm, Kuhn Rikon żeliwne naczynie do fondue serowego

#ad
KUHN RIKON #ad - Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych. Prawdziwy klasyk, który należy do każdej kuchni. Wytrzymałe żeliwo zapewnia równomierne przewodzenie ciepła i idealnie magazynuje ciepło. Caquelon nadaje się do mycia w zmywarce, zaleca się jednak mycie ręczne. Caquelon z wysokiej jakości i wytrzymałego żeliwa.
MarkaKUHN RIKON #ad
ProducentKuhn Rikon #ad
Wysokość2.76
Długość11.93
Waga5.07
Szerokość8.27
Numer części32056
Model32056

3. Beka

#ad

Czerwony, żeliwo, BEKA Belle Done sera Fondue, 20 cm CM

#ad
Beka #ad - Odporna na zadrapania i odporne na pęknięcia. Zawiera koszyczek sitkowy 6 pomocą kolorowych widelczykami do fondue z drewnianym uchwytem, ​ ​ garnek do fondue, jeden z Rechaud oraz pasta lampka pusta. Garnek do fondue-emaliowane wewnętrzne i zewnętrzne. Bardziej trwałe żeliwo-garnek do fondue, że ciepło dłużej utrzymuje, i troszczy się o optymalna dystrybucja ciepła. Z uchwytem z przeciwko uchwyt zapewnia trwałe i bezpieczne. Atwy do czyszczenia.
MarkaBeka #ad
ProducentBeka #ad
Wysokość5.12
Długość15.75
Waga6.28
Szerokość8.27
Numer części16304204
Model16304204
Gwarancja2 jahre garantie.

4. kela

#ad

Kela 66595 Balerno płytka do fondue, średnica 15,5 cm

#ad
kela #ad - Optymalne bezpieczeństwo: ognioodporna płyta aluminiowa, łatwe czyszczenie: wilgotną szmatką. Koniec z uciążliwym mieszaniem: nie przypala się sera dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła. Proste zastosowanie: wkładka rozdzielacza płomienia pomiędzy reaud a garnkiem do fondue. Atwa regulacja ciepła: rozdzielacz płomienia dla lepszego rozprowadzania ciepła podczas fondue serowego. Zakres dostawy: 1 rozdzielacz płomienia Kela Balerno, 66595, średnica: Ø 15, aluminium, 5 cm.
Markakela #ad
ProducentKela #ad
Wysokość0.79
Długość6.1
Waga0.15
Szerokość6.1
Numer części66595
Model66595

5. Rosenstein & Söhne

#ad

Garnek do fondue, Rosenstein & Söhne Garnek do fondue: zestaw do fondue serowego z emaliowanego żeliwa, Boże Narodzenie, Ø 24 cm Caquelon

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Rozkoszuj się pysznym Kompletny zestaw Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. Garnek do fondue z serem – ponadto odpowiedni lub pasujący do: Boże Narodzenie, 96 EUR odpowiada sumie cen jednostkowych.

Wyjątkowo masywna i stabilna jakość powłoka emaliowana: ochrona przed korozją, neutralny smakowo Wymiary: garnek do fondue Ø 16 cm/24 cm, wysokość 10 cm. Zestaw garnków do fondue z żeliwa z drewnianymi podstawkami Podstawki z drewna brzozowego Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: indukcyjnych, elektrycznych, gazowych, ceramicznych, halogenowych. Garnek do fondue łącznie z 6 widelcami, patelni, garnków cena 111, raclette, raclett, podstawkami drewnianymi, czekolady, reaud, patelni, palnikiem do pasty i instrukcją obsługi w języku niemieckim.

Eliwo: magazynowanie ciepła, równomierne rozprowadzanie ciepła Łatwe utrzymywanie ciepła za pomocą palnika do pasty do zamówienia pasty opałowej Łatwe czyszczenie dzięki emaliowanej stronie wewnętrznej.
MarkaRosenstein & Söhne #ad
ProducentRosenstein & Söhne #ad
Wysokość3.94
Długość6.3
Szerokość9.45
Numer częściNC2205-944
ModelNC2205-944

6. osoltus

#ad

Osoltus Fondue serowe fondue żeliwne jasnoszare

#ad
osoltus #ad - W zestawie żeliwny rechaud zapewniający najwyższą stabilność i palnik do pasty z gaszeniem. Idealny prezent: niezależnie od tego, czy jako uroczystość, na specjalne okazje i uroczystości lub po prostu bez okazji, zestaw do fondue jest idealnym punktem centralnym na stole i sprawia, że każda kolacja będzie świąteczna.

Doskonały prezent: zestaw do fondue to idealny pomysł na prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub rocznicę. Niezależnie od tego, czekoladą lub mięsem, czy do fondue z serem, ślub, każdy znajdzie coś dla siebie. W zestawie znajduje się 6 widelców o długiej rączce do dipowania i gotowania, które są wyposażone w różne kolory, aby uniknąć pomyłki z widelcami przyjaciół lub rodziny.

Zestaw jest łatwy do przechowywania, ponieważ dzięki kompaktowym rozmiarom zajmuje mało miejsca. Wysoka jakość: garnek do fondue jest wykonany z odpornego na wysokie temperatury emaliowanego żeliwa. Atwy w czyszczeniu garnek do fondue ma idealną przewodność cieplną.
Markaosoltus #ad
Producentosoltus #ad
Numer części4255659
Model130000

7. KUHN RIKON

#ad

Nadaje się do płyt indukcyjnych, KUHN RIKON Caquelon indukcja aluminium Alpenliebe 22 cm, 32274

#ad
KUHN RIKON #ad - Caquelon nadaje się do płyt indukcyjnych. Aluminiowy caquelon charakteryzuje się doskonałą przewodnością cieplną i magazynowaniem ciepła i ma wszechstronne zastosowanie jako rondel z trzonkiem, wok i sauteuse. Czyszczenie caquelon jest wyjątkowo szybkie i łatwe dzięki powłoce zapobiegającej przywieraniu. Wysokiej jakości uchwyt ze stali nierdzewnej. Caquelon nadaje się do mycia w zmywarce, zaleca się jednak mycie ręczne.
MarkaKUHN RIKON #ad
ProducentKuhn Rikon #ad
Waga0.44
Numer części32274
Model32274

8. Rosenstein & Söhne

#ad

średnica 24 cm, Rosenstein & Söhne garnek do fondue serowego, żeliwny

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Garnek do sera fondue z instrukcją obsługi w języku niemieckim. Garnek do serowego fondue z uchwytem Powłoka emaliowana: ochrona przed korozją, neutralny smakowo Wymiary: średnica 24 x 8 cm.

Garnek do fondue do indukcji – ponadto pasuje do: płyt indukcyjnych, do patelni, raclette, na Boże Narodzenie, czekoladę, garnków, kuchenek indukcyjnych, zestaw Cena 89, 90 EUR odpowiada byłej cenie. Masywny i stabilny dodatkowo potrzebne są: pastę do rozpalania, widelce do fondue należy zamówić oddzielnie. Rozkoszuj się pysznymi potrawami W ten sposób Twoje fondue Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. Z żeliwa: magazynowanie ciepła, równomierne rozprowadzanie ciepła Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: indukcyjnych, ceramicznych, gazowych, elektrycznych, halogenowych. Zalecana VK dostawcy.
MarkaRosenstein & Söhne #ad
ProducentRosenstein & Söhne #ad
Wysokość3.15
Długość9.45
Waga7.63
Szerokość9.45
Numer częściNC2986-944
ModelNC2986-944

9. kela

#ad

Kela Lancy zestaw do fondue, 1 l, odlew aluminium z powłoką ceramiczną, 10 elementów, do kuchenek indukcyjnych

#ad
kela #ad - Duża pojemność 1 l, oznaczenie widelców do fondue serowego od 1 do 6, łatwe czyszczenie: można myć w zmywarce. Zakres dostawy: 1 zestaw do fondue kela lancy, 1 podstawka, 1 Rechaud, 6 widelczyków do fondue, 61564, w zestawie: 1 patelnia do fondue, 1 palnik do pasty bezpieczeństwa.

Atwe przygotowanie: patelnia do fondue nadaje się do kuchenek indukcyjnych, elektrycznych lub gazowych oraz płyt szklano-ceramicznych. Przyjemność i szwajcarska przytulność na boże narodzenie, Sylwestra lub w międzyczasie: zestaw do fondue serowego z ceramiczną doniczką na wieczór z rodziną i przyjaciółmi w tradycyjnej atmosferze. Garnek pokryty ceramiką: odporny na zarysowania – nie uszkadza widelców do fondue, podgrzewany do 180 stopni, bez przypalania masy serowej, ochrona przed wysoką temperaturą dzięki silikonowemu uchwytowi.
Markakela #ad
ProducentKela #ad
Wysokość7.68
Długość8.66
Waga4.41
Szerokość8.66
Numer części16564
Model16564

10. Beka

#ad

Beka Arome fondue, czerwone, 15,5 cm, żeliwo

#ad
Beka #ad - Odporna na zarysowania i pęknięcia. Garnek do fondue emaliowany wewnątrz i na zewnątrz. Zawiera 6 kolorowych widelców do fondue z drewnianym uchwytem, garnek do fondue, osłonę przed pryskaniem z żeliwa, podgrzewacz i palnik do pasty pusty. Atwy do czyszczenia. Trwały zestaw do fondue z żeliwa, który dłużej utrzymuje wysoką temperaturę.
MarkaBeka #ad
ProducentBeka #ad
Wysokość6.38
Długość9.25
Waga5.79
Szerokość6.42
Numer części16303734
Model16303734
Gwarancja2 jahre.