Top 10 Mobile Holder For Bicycle – Mocowania motocyklowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOLEKSDAL

#ad

MOLEKSDAL Uchwyt na telefon komórkowy, rower, uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy 1S szybkomocującybez blokady aparatu, uchwyt rowerowy na telefon komórkowy, kierownica do iPhone 14/13/12 Pro

#ad
MOLEKSDAL #ad - Wielofunkcyjnauchwyt na telefon komórkowy motocyklowy jest wyposażony w amortyzujące wstrząsy silikonowe podkładki, ramię zaciskowe jest równomiernie obciążone i bezpiecznie dopasowuje się do boków i spodu telefonu komórkowego, aby uniknąć zarysowań i kompleksowo chroni telefon komórkowy i zachowuje swoją stabilność nawet podczas jazdy po wyboistych drogach. Quick handlebar clampuchwyt rowerowy na telefon komórkowy jest wyposażony w ulepszoną nową generację zacisków na kierownicę, skuterów elektrycznych, rowerów wewnętrznych, łatwiejszy i wygodniejszy w instalacji, kompatybilny z kierownicą o średnicy 22 mm - 32 mm lub kwadratowymi szynami, motocykli, pasuje do większej liczby rozmiarów kierownicy, idealny do rowerów, wózków dziecięcych itp.

Do szybkiej instalacji. Takich jak iphone 14, x, 11 pro max, s21, s8, note 9, s22, pro, s10, galaxy S23, S22, 13, 4-7, LG i inne smartfony. Obrót o 360°, wygodny do szybkiego otwierania trybu nagrywania, nie blokuje aparatu i przycisku bocznego telefonu, nagrywanie pięknych chwil w dowolnym momencieuchwyt na telefon komórkowy motocyklowy ma nową konstrukcję półobudowy, a jednocześnie uchwyt do jazdy jest wyposażony w obracającą się kulkę o 360 stopni, którą można ustawić pod dowolnym kątem, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ekscytujących chwil podczas jazdy.

Kompatybilny z większą liczbą telefonów komórkowychten uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy jest odpowiedni do telefonów komórkowych 5, 12, S23 +, iphone XR, iPhone Xs, 8 plus 7 6s 6, iPhone 14 Plus, 2" o maksymalnej grubości mniejszej niż 16 mm. 1s quick lock & releaseŁatwa obsługa jedną ręką, najpierw ustaw szerokość klipsa do telefonu, szybkie blokowanie i zwalnianie telefonu, dzięki innowacyjnej podwójnej blokadzie, nawet jeśli podczas jazdy pojawi się poważne wgniecenie, możesz cieszyć się szybką instalacją, po raz pierwszy po zainstalowaniu uchwytu na telefon komórkowy, telefon nie ześlizgnie się w dół.
MarkaMOLEKSDAL #ad
ProducentMOLEKSDAL #ad
Wysokość3.15
Długość4.33
Waga0.51
Szerokość3.54
Numer częściM8SP
ModelM8SP
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

2. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, obracany o 360°, do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8", uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm, uniwersalny

#ad
ROCKBROS #ad - W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, górskich, 2-31, 8 cala 55 – 95 mm.

Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, motocykli, skuterów elektrycznych itd. W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus.

100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem. Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie. Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Rednica kierownicy 22, 2 do 6, 8 mm.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BK
Model699-BK

3. ROCKBROS

#ad

Uniwersalny, do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8", uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm, ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, obracany o 360°

#ad
ROCKBROS #ad - Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, 8 mm. W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować. W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego.

Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, górskich, motocykli, skuterów elektrycznych itd. Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°.

Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. Rednica kierownicy 22, 2 do 6, 2-31, 8 cala 55 – 95 mm. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus. Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie. 100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.57
Numer części699-BR
Model699-BR

4. ROCKBROS

#ad

Do kierownicy 22,2 do 31,8 mm, ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, uniwersalny, obracany o 360°, do smartfonów o przekątnej ekranu 4,2 – 6,8 cala

#ad
ROCKBROS #ad - Dzięki temu jest bardzo trwała, lekka i odporna na utlenianie. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, skuterów elektrycznych itd. Możesz swobodnie ustawić swój telefon pod dowolnym kątem.

Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się klucz imbusowy. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, 2 do 6, motocykli, górskich, 2-31, 8 cala 55 – 95 mm. Obrót o 360°: nasz motocyklowy uchwyt na telefon komórkowy można obracać o 360°. 100% satysfakcji: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu Rockbros, możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt.

Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Rednica kierownicy 22, 8 mm. Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfon lub urządzenia GPS można stabilnie i mocno przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. W razie potrzeby można również wybrać styl lusterka wstecznego.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BO
Model00000

5. VICSEED

#ad

Samsunga i wszystkich, VICSEED Uchwyt rowerowy na telefon komórkowy – pierwsza ochrona przed kradzieżą na kierownicę rowerową – obracany o 360° i 0,1 s Go – uchwyt na telefon motocyklowy do iPhone'a

#ad
VICSEED #ad - Ponad 4000+ testów antywstrząsowych, które są naprawdę przydatne dla naszych użytkowników. Bezpieczna konstrukcja antykradzieżowa - uchwyt na telefon komórkowy vicseed 2023 z bezpieczną konstrukcją antykradzieżową i funkcją można przymocować do kierownicy bez konieczności wyjmowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem lub w trakcie użytkowania, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się Twoimi obawami, aż będziesz zadowolony.

Dzięki temu bezpiecznemu uchwytowi rowerowemu nie musisz się już martwić, że Twój uchwyt na telefon zostanie skradziony. No. 1 wytrzymały i stabilnyw przeciwieństwie do tradycyjnych gumowych uchwytów, ulepszony przegub kulowy utrzymuje wystarczająco mocno, które mają tendencję do kołysania. Dzięki antypoślizgowej, telefon komórkowy pozostaje w żądanej pozycji, a następnie bardziej czytelny. Wskazówka: jedyna w swoim rodzaju nakrętka kwiatowa na zacisku kierownicy może być zabezpieczona tylko specjalnym kluczem, co zapewnia jeszcze bezpieczniejsze mocowanie uchwytu na telefon rowerowy. Naszym celem jest nie tylko perfekcja naszych produktów, ale również przyjemne doznania zakupowe.

Doskonała ochrona w jakości wojskowej - innowacyjna ochrona wojskowa sgs: powłoka o grubości 30 mm + gruba silikonowa warstwa chroniąca przed uderzeniami, absorbuje silną siłę uderzenia, uchwyt na telefon komórkowy chroni Twój drogi smartfon w każdej sytuacji SGS: GZIN211006060060 Amortyzowany uchwyt rowerowy na telefon komórkowy VICSEED z 4 ramionami zaciskowymi i ryglem bezpieczeństwa, rowkowanej konstrukcji klips rowerowy może mocno zacisnąć kierownicę. Ekskluzywny serwis vicseed 1 do 1 jesteś dla nas najważniejszy! każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy.
MarkaVICSEED #ad
ProducentVICSEED #ad
Wysokość3.54
Długość5.91
Waga0.73
Szerokość3.54
Numer częściXZCAU-468

6. andobil

#ad

łatwy montaż, kierownica rowerowa do iPhone 15,, andobil Uchwyt na telefon komórkowy, ochrona przed kradzieżą 2024 wytrzymały uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy, uchwyt na telefon komórkowy

#ad
andobil #ad - Uchwyt na kierownicę rowerową jest bardzo stabilny i łatwy w montażu. Wytrzymały i bezpieczny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy przeszedł test wytrzymałości zgodnie ze standardem wojskowym nr GZMR220100266502, dzięki czemu nie musisz się martwić, że uchwyt pęknie. Regulowany kąt widzenia 360° nasz uchwyt na telefon komórkowy jest kompaktowym i idealnym uchwytem.

Spraw, co maksymalizuje elastyczność podczas oglądania telefonu komórkowego i śledzenie przebiegów, czujnika światła, czasu lub map podczas jazdy. Upewnij się, że zgubisz uchwyt na telefon! nowo zaprojektowany uchwyt na telefon komórkowy andobil z funkcją ochrony przed kradzieżą, że uchwyt na telefon komórkowy nie zostanie skradziony! Klipsy są regulowane i pasują do każdej średnicy kierownicy od 15 mm do 50 mm. Nie musisz się już martwić, jedyna w swoim rodzaju nakrętka płatków na klipsie kierownicy może być obracana tylko specjalnym kluczem. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, motocykli, rowerów elektrycznych, wózków zakupowych, wózków dziecięcych, skuterów, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę.

Po wewnętrznej stronie cliparme znajdują się faliste poduszki silikonowe, które nie tylko redukują wibracje, ale również chronią telefon przed zarysowaniami. Stabilność uchwytu jest nie do pobicia nawet w przypadku wyboistych tras, a nowo ulepszony zacisk jest w całości wykonany z metalu, dzięki czemu Twój telefon nigdy nie spadnie. Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, w pełni zmodernizowaliśmy przycisk zwalniający i wciśnięty jedną ręką, ramię napinające 1S jest szybko otwierane. Samodzielny montaż - montaż jest bardzo prosty i szybki.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Wysokość3.23
Długość6.54
Waga0.82
Szerokość3.35
Gwarancja‎36 miesięcy gwarancji

7. andobil

#ad

Andobil Uchwyt na telefon komórkowy rowerowy 2023 maksymalne bezpieczeństwo cztery ramiona zaciskowe, uchwyt na telefon komórkowy łatwy montaż obracany o 360° uchwyt rowerowy do iPhone 15 14 13 12

#ad
andobil #ad - Po wewnętrznej stronie cliparme znajdują się faliste poduszki silikonowe, które nie tylko redukują wibracje, ale również chronią telefon przed zarysowaniami. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, rowerów elektrycznych, wózków dziecięcych, wózków zakupowych, motocykli, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę.

Umieść swój telefon na uchwycie na telefon komórkowy, w pełni zmodernizowaliśmy przycisk zwalniający i wciśnięty jedną ręką, wygodniej i bezpiecznie. Stabilność uchwytu na telefon komórkowy jest nie do pobicia nawet w przypadku wyboistych tras, dzięki czemu nie musisz się już martwić, dzięki czemu telefon nigdy nie spadnie. Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, zestaw głośnomówiący itp. Ekstremalna ochrona przed wstrząsami i upadkiem oryginalna konstrukcja "czterech ramion zaciskowych" mocno otacza Twój smartfon.

Spraw, czujnika światła, czasu lub map podczas jazdy. Do zainstalowania rowerów, skuterów, Treadmil itp. Jesteś dla nas najważniejszy andobil 7 x 24h profesjonalna obsługa klienta online. Nawet jeśli rower niespodziewanie przewróci się, telefon nie zostanie przewrócony i pozostaje nienaruszony. Regulowany kąt widzenia 360° nasz uchwyt na telefon komórkowy jest kompaktowym i idealnym uchwytem. Samodzielny montaż - montaż jest bardzo prosty i szybki.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Waga0.82
Numer częściHU-XI-201

8. andobil

#ad

Andobil Uchwyt na telefon komórkowy rower 2024 ostateczne bezpieczeństwo ochrona przed kradzieżą kierownicy roweru uchwyt na telefon komórkowy motocykl łatwy montaż uchwyt rowerowy na telefon

#ad
andobil #ad - Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, zestaw głośnomówiący itp. Wszystkie operacje można wykonać jedną ręką, łatwa w obsłudze nawigacja, ramię napinające 1S jest szybko otwierane. Upewnij się, że zgubisz uchwyt na telefon! nowo zaprojektowany uchwyt na telefon komórkowy andobil z funkcją ochrony przed kradzieżą, że uchwyt na telefon komórkowy nie zostanie skradziony! .

Wytrzymały i bezpieczny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy przeszedł test wytrzymałości zgodnie ze standardem wojskowym nr GZMR220100266502, dzięki czemu nie musisz się martwić, a nowo ulepszony zacisk jest w całości wykonany z metalu, że uchwyt pęknie. Nie musisz się już martwić, jedyna w swoim rodzaju nakrętka płatków na klipsie kierownicy może być obracana tylko specjalnym kluczem. Stabilność uchwytu jest nie do pobicia nawet w przypadku wyboistych tras, dzięki czemu Twój telefon nigdy nie spadnie.

Spraw, czasu lub map podczas jazdy. Regulowany kąt widzenia 360° nasz uchwyt na telefon komórkowy jest kompaktowym i idealnym uchwytem. Mamy również 36 miesięcy gwarancji, niezależnie od problemu, jesteśmy z Tobą. Nawet jeśli rower niespodziewanie przewróci się, telefon nie zostanie przewrócony i pozostaje nienaruszony. Głowica kulowa jest swobodnie obracana o 360 stopni, co maksymalizuje elastyczność podczas oglądania telefonu komórkowego i śledzenie przebiegów, czujnika światła, Twój telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem, przycisku Home i czujnika palca.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Waga0.82
Gwarancja‎36 miesięcy gwarancji

9. GUB

#ad

Rowerowy, motocyklowy, GUB Pro2 uchwyt na telefon komórkowy, uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, aluminiowy, obrotowy uchwyt na telefon komórkowy,, elektryczny, uchwyt szybkomocujący, motocyklowy

#ad
GUB #ad - Montaż naszego uchwytu na telefon komórkowy jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Uchwyt można otworzyć od 55 mm do 100 mm i zapewnia miejsce na smartfony również z etui. Niezależnie od tego, czy w formacie pionowym lub poziomym – nasz uchwyt zapewnia elastyczność mocowania smartfona zgodnie z własnymi preferencjami. Zainwestuj w bezpieczeństwo i komfort swoich wycieczek rowerowych dzięki naszemu wysokiej jakości aluminiowemu uchwytowi na telefon komórkowy.

Dzięki temu możesz używać smartfona bez uciążliwego zdejmowania etui ochronnego, a mimo to korzystać z bezpiecznego mocowania naszego uchwytu. Alternatywnie uchwyt można zamontować bezpośrednio na mostku, że każdy może skorzystać z naszego uchwytu na telefon komórkowy, aby spełnić indywidualne potrzeby. Po zamocowaniu go na kierownicy można wygodnie zamocować smartfon w uchwycie i równie łatwo wyjąć po trasie. Również w przypadku silnych wstrząsów upadek nie jest już możliwy. Niezależnie od tego, czy do codziennej drogi do pracy lub na pełne przygód wycieczki rowerowe – nasz uchwyt zapewnia bezpieczny i wygodny sposób korzystania ze smartfona podczas jazdy.

Zabezpiecz swój smartfon podczas jazdy rowerem dzięki naszemu wysokiej jakości aluminiowemu uchwytowi na telefon komórkowy! Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości Twój smartfon jest mocowany bezpieczniej niż z jakimkolwiek innym uchwytem. Dzięki temu można wygodnie uzyskać dostęp do aplikacji nawigacyjnych lub śledzić jazdę za pomocą aplikacji do śledzenia fitness. Aby upewnić się, dołączamy dwa różne wielkości pasowania, które umożliwiają zamocowanie uchwytu na 99% wszystkich kierownicach.
MarkaGUB #ad
ProducentGUB #ad
Wysokość3.74
Długość1.18
Waga0.24
Szerokość5.51
Numer części4251001629158
Model4251001629158

10. Babacom

#ad

Rower, amortyzator wstrząsów, kierownica rowerowa, uchwyt na smartfon, kompatybilny z iPhone 14,, Babacom Uchwyt na telefon komórkowy, bezpieczna ochrona, uchwyt na telefon komórkowy, blokada 1s

#ad
Babacom #ad - Dzięki funkcji obrotu o 360 stopni możesz ustawić swój telefon pod idealnym kątem widzenia, niezależnie od tego, czy preferujesz wyświetlacz w poziomie czy w pionie. Popraw swoje wrażenia z jazdy jeszcze dzisiaj i ciesz się komfortem i bezpieczeństwem naszych uchwytów na telefon motocyklowy. Niezależnie od tego, który zapewnia, że telefon się wyślizgnie. Uniwersalna kompatybilność: ten uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy zapewnia miejsce na telefony komórkowe o rozmiarze od 4, 7 do 6, samsung Galaxy S23/S22 /S21 /S20/S10, 8 cala i grubości do 15 mm w tym etui na telefony.

W dużej mierze kompatybilny z urządzeniami takimi jak iphone 14/14 Pro Max/13 Pro Max/13/12 Pro Max/12 Pro/12/12 Mini, Note 20/10/9 i wiele innych. Uchwyt pasuje do kierownicy o średnicy od 0, wózków dziecięcych, skuterów, 4 cala i dlatego idealnie nadaje się do różnych pojazdów, 71 do 1, w tym rowerów, bieżni, wózków golfowych i wielu innych. Obrót o 360° zapewnia optymalną widoczność: ciesz się najwyższym komfortem i bezpieczeństwem dzięki naszemu uchwytowi rowerowemu na telefon komórkowy. Ulepszona konstrukcja zaciskowa dla łatwiejszej instalacji: odnów swoje wrażenia z jazdy dzięki naszemu ulepszonemu uchwytowi rowerowemu na telefon komórkowy! Pożegnaj się z żmudną instalacją dzięki naszej łatwej w obsłudze konstrukcji zaciskowej – nie są wymagane żadne narzędzia.

Wyściełany materiał, niezawodna ochrona: chroń swój telefon przed uderzeniami i upadkami dzięki naszemu wysokiej jakości materiałowi silikonowemu i pogrubionej konstrukcji z czterema narożnikami, która zapewnia doskonałą odporność na uderzenia. Zamek jednym kliknięciem zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo: uspokój się dzięki naszemu systemowi zamykania na telefon komórkowy na kierownicę rowerową, czy odbierasz połączenia telefoniczne, czy śledzisz swój cel, możesz spokojnie jeździć bez obawy, że Twój telefon pozostaje na swoim miejscu nawet podczas jazdy z dużą prędkością lub wyboistymi jazdami.
MarkaBabacom #ad
ProducentBabacom #ad
Wysokość1.38
Długość8.66
Szerokość3.74
Numer częściB6C
ModelB6C