Top 10 Walking Pad 2.5 Ps – Bieżnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Toputure

#ad

12 programów biegów, aplikacja i pilot zdalnego, Składana bieżnia do domu, podwójny wyświetlacz LED, pomiar tętna, 16 km/h, 2 w 1 podkładka do chodzenia z dużą powierzchnią biegową, Home Treadmill

#ad
Toputure #ad - Za pomocą przycisku pauzy można robić przerwy podczas treningu bez obawy, które zapewniają tryby multi-treningowe. Kolumny z żelu krzemionkowego wewnątrz silnie absorbują uderzenia i zapewniają wyściółkę kolan, mięśni i stawów. Bez instalacji i przenośna konstrukcjakonstrukcja bez konieczności instalacji, waga: 34, natychmiast gotowa do użycia.

Podwójny wyświetlacz led i obsługa inteligentnej aplikacjipodwójny wyświetlacz led wyraźnie pokazuje czas, różne kursy treningowe umożliwiają trening w domu, prędkość, dystans i tętno oraz rejestruje stan treningu w czasie rzeczywistym. Wytrzymała stalowa rama i wielowarstwowa konstrukcja tarczy umożliwiają swobodne chodzenie lub bieganie bez przeszkadzania innym. Wymiary: 126 x 72 x 110 cm, 5 kg. Bieżnia 2 w 1 do domu składana bieżnia do domu jest wyposażona w 12 wstępnie ustawionych programów, aby spełnić różne wymagania treningowe.

Bieżnię domową można połączyć z aplikacjami "FITSHOW", kalorie, jak również w studiu fitness. Wydajny i cichy silnik dzięki wysokiej jakości silnikowi 2, 5 km bieżnia domowa zapewnia dużą nośność do 130 kg i pracuje bardzo cicho. Metalowy czujnik można trzymać obiema rękami przez 3 sekundy, aby sprawdzić tętno. Przestronny pas do biegania i podwójne wstrząsy 7-warstwowy, antypoślizgowy, strukturalny pasek do biegania ma dużą powierzchnię bieżną 1040 x 420 mm i zapewnia bezpieczniejsze i wygodniejsze wrażenia podczas biegania.
MarkaToputure #ad
ProducentToputure #ad
Wysokość6.3
Długość55.12
Waga88.18
Szerokość29.53
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Toputure

#ad

Wyświetlacz LED, bieżnia do domu, podkładka do chodzenia z dużą powierzchnią biegową, 1-10 km/h, bez instalacji, na biurko, mała, aplikacja i pilot zdalnego sterowania, Electric Treadmill Space Saving

#ad
Toputure #ad - Wymiary 127 x 56, 9 kg. Wydajny silnik tej profesjonalnej bieżni jest nie tylko stabilny i wysoki, ale również bardzo cichy. Kolumny z żelu krzemionkowego wewnątrz silnie absorbują uderzenia i zapewniają wyściółkę kolan, mięśni i stawów. Można go umieścić w dolnej części łóżka lub pod sofą, 6 cm, 8 x 12, oszczędzając miejsce.

Wydajny i cichy silnikdzięki wydajnemu silnikowi 2, 25 km bieżnia domowa ma dużą nośność do 130 kg. Przenośna i smukła konstrukcjakonstrukcja bez konieczności instalacji, waga 22, natychmiast gotowa do użycia. Obsługuje inteligentne aplikacje i pilot zdalnego sterowania wyświetlacz led wyraźnie pokazuje czas, rejestruje stan treningu w czasie rzeczywistym i wyświetla dane treningowe. Bieżnię domową można połączyć z aplikacjami. Przestronny pas do biegania i podwójne wstrząsy 5-warstwowy, antypoślizgowy, strukturalny pasek do biegania ma dużą powierzchnię bieżną 1000 x 400 mm i zapewnia bezpieczniejsze i wygodniejsze wrażenia podczas biegania.

Wytrzymała stalowa rama i wielowarstwowa konstrukcja tarczy umożliwiają chodzenie lub bieganie bez przeszkadzania innym. 12 wstępnie ustawionych programów do symulacji prawdziwych scen sportowych. Zaleca się stosowanie trybu chodzenia z prędkością 1-4 km/h i trybu biegania z prędkością 4-10 km/h. Bieżnia pod stołem jest wyposażona w dwa tryby, biegania i biegania w domu, można jej używać zgodnie z życzeniem. Bieżnia 2 w 1 do domu mała zakres prędkości bieżni elektrycznej wynosi 1-10 km/h, co nadaje się do chodzenia, w biurze i w mieszkaniu.
MarkaToputure #ad
ProducentToputure #ad
Wysokość5.91
Długość53.54
Waga50.71
Szerokość25.98
Gwarancja2 lata gwarancji

3. HomeTro

#ad

Pod biurkiem z pilotem zdalnego sterowania, do domu, bez montażu, biura, uchwyt i wyświetlacz LED, Składana elektryczna bieżnia do domu, z aplikacją do 14 km/h i podkładką do chodzenia do domu

#ad
HomeTro #ad - Podwójne metody sterowania i podwójny wyświetlacz: walkpad jest wyposażony w panel sterowania na podłokietniku, dystans i kalorie w czasie rzeczywistym i zachowuje dane o ruchu w zasięgu wzroku. Jeśli masz jakikolwiek problem z naszym produktem, skontaktuj się z nami, nasz profesjonalny i wygodny zespół obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji! Super kompaktowa podkładka do chodzenia pomoże Ci osiągnąć cele fitness i wspiera Twój styl życia w domowym biurze przez cały tydzień pracy.

Wyświetlacz led pokazuje czas, a dane są aktualizowane i wyświetlane w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym i WalkingPad. Podnieś poręcz, ustaw uchwyt na telefon i podłącz prąd, a następnie rozpocznij swoją podróż treningową. Serwis gwarancyjny: treadmill jest dostarczany w całości zmontowany i może być używany bezpośrednio po rozpakowaniu.

Bieżnia 2 w 1: w tradycyjnej formie jest to bieżnia do domu; po złożeniu poręczy staje się podkładką do chodzenia pod stołem, dzięki czemu można chodzić podczas pracy. Wydajny silnik zapewnia stałą moc wyjściową, bez przeszkadzania sąsiadom lub rodzinie. Bez dużego nakładu pracy i w mgnieniu oka bieżnię można zmontować lub złożyć. Dzięki zakresowi prędkości 1-14 km/h. Masz bezpośredni dostęp do interfejsu, prędkość, który ułatwia obsługę. Po skończeniu wystarczy umieścić go pod biurkiem, nie wymaga montażu, sofą lub łóżkiem.
MarkaHomeTro #ad
ProducentHomeTro #ad
Wysokość4.72
Długość49.61
Waga59.52
Szerokość25.2
Gwarancja18 miesięcy gwarancji

4. UMAY

#ad

Z cichym silnikiem bezszczotkowym 2,5 KM, aplikacja i pilot zdalnego sterowania,, taśmy LED, UMAY Bieżnia do domu, zaawansowana technologicznie bieżnia z nachyleniem, 1-6 km/h z 12-biegową regulacją

#ad
UMAY #ad - Dołączony pilot zdalnego sterowania Bluetooth umożliwia wygodne sterowanie i dostosowanie prędkości dla przyjemniejszego biegania. W porównaniu z tradycyjnymi silnikami szczotkowymi charakteryzuje się niższym poziomem hałasu < 45 decybeli, niższym zużyciem energii
MarkaUMAY #ad
ProducentLONTEK #ad
Wysokość5.51
Długość53.74
Waga68.34
Szerokość24.02
GwarancjaJeden rok gwarancji

5. Dripex

#ad

Bieżnia do domu 120 kg, moc silnika 2,5 KM srebrna, 1-6 km/h, mini bieżnia do domowego biura

#ad
Dripex #ad - Ochrona stawów i mięśni podczas biegania - dzięki trwałej ramie ze stali aluminiowej, ośmiu silikonowym amortyzatorom i dwóm miękkim gumowym poduszkom zapewniającym podwójny system amortyzacji trenujesz na bieżni biurowej, 5-warstwowemu paskowi antypoślizgowemu, a ponadto bardzo chroni stawy. Wyjątkowo praktyczna jest składana bieżnia i modele z małymi kółkami, które można łatwo przechowywać.

Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 24 godzin. Atwe składanie i przechowywaniepodkładki do chodzenia są mniejsze i lżejsze niż normalne bieżnie i są przeznaczone do treningu chodzenia. Bezprzewodowy kontroler i jedyne w swoim rodzaju wyświetlacz lcd: chodzenie z intuicyjnymi sterowaniami za pomocą pilotów zdalnego sterowania do sterowania prędkością i śledzenia postępów. Umożliwia chodzenie lub powolne bieganie podczas pracy biurowej, dzięki czemu można pozostać aktywnym fizycznie podczas pracy przy biurku. Gwarantowana obsługa klientadripex, wszelkie problemy podczas instalacji lub użytkowania, jako profesjonalna marka, zapewnia doskonałą obsługę klienta, rok na bezpłatne części zamienne, prosimy o kontakt mailowy.

Na podkładce do chodzenia znajduje się wyświetlacz, kalorie, który pokazuje dane, takie jak czas treningu, przebyty dystans lub prędkość. Wydajne silniki przedłużają żywotność - bieżnia jest wyposażona w wydajny i cichy silnik o mocy 2, 5 KM, co zwiększa żywotność i zapewnia zakres prędkości od 1 do 6 km/h. Maksymalna waga użytkownika 120 kg - bieżnia biurkowa ma większą powierzchnię bieżną 39 x 100 cm, co zapewnia bezpieczny i wygodny trening.
MarkaDripex #ad
ProducentDripex #ad
Wysokość6.02
Długość51.18
Waga40.79
Szerokość22.83
Gwarancja1

6. TODO

#ad

Regulowana prędkość 1-8 km/h, silnik 550 W z pilotem zdalnego sterowania i wyświetlaczem LCD maksymalna waga 110 kg, TODO Bieżnia do chodzenia, bieżnia do domu, bieżnia na biurko

#ad
TODO #ad - Ciesz się wygodnym i bezpiecznym treningiem! Duży wyświetlacz lcdbieżnia domowa jest wyposażona w wyświetlacz LCD, który wyświetla dane treningowe, prędkość, takie jak czas, odległość i spalone kalorie. Amortyzacjabieżnia jest wyposażona w system amortyzacji uderzeń, który sprawia, podparcie kolumny krzemionkowej, 5-warstwowy poszerzony pasek profilowy 39 cm x 104 cm, że bieganie lub chodzenie po stacji TODO jest wygodne.

Bieżnia do chodzenia - bieżnia todo to idealna bieżnia do domu i biura. Po wyjęciu z pudełka należy podłączyć gniazdko elektryczne, a następnie można uruchomić bieg. Możesz chodzić w czasie pracy.

Nie wymaga montażuta maszyna jest dostarczana bez wymagań montażowych. Dzięki wbudowanym kółkom każdy może go łatwo przesuwać i położyć pod biurkiem, smukłej bieżni wynosi zaledwie 12 cm, łóżkiem lub sofą. Atwe przenoszenie i przechowywaniegrubość płaskiej, może być używana pod biurkiem. Silnik 550 w, prędkość od 1 km/h do 8 km/h, obciążenie do 110 kg. Możesz też biegać, biegać w domu.
MarkaTODO #ad
ProducentTODO #ad
Wysokość4.72
Długość48.43
Waga40.79
Szerokość19.69
GwarancjaJeśli napotkasz problem podczas użytkowania, proszę wysłać mi e-maile.

7. CITYSPORTS

#ad

CITYSPORTS Bieżnia z wyświetlaczem LED, maksymalna prędkość 12 km/h bez biurka, Bluetooth i aplikacją

#ad
CITYSPORTS #ad - Górna płyta z żywicy mocznikowo-formaldehydowej bieżni ma wysoki stopień gładkości i jest bardzo odporna na zużycie. Bieżnia jest wyposażona w dźwięk bluetooth, który zapewnia dobrą jakość dźwięku, dzięki czemu ćwiczenia nie są nudne. Trwały materiał i wygodne uczucie podczas biegania: bieżnia posiada podwójny system uderzeń, a silnik jest cichy i wydajny.

Bieżnia może być używana od razu, bez skomplikowanych procedur instalacji. Jeśli nie używasz bieżni, możesz umieścić bieżnię pod sofą lub pod łóżkiem, podłączając je do zasilania i dobrze ułożysz blokadę bezpieczeństwa, aby zaoszczędzić miejsce. Możesz ustawić poręcz bieżni, aby korzystać z trybu wolnego chodzenia i szybkiego biegu, co może zaspokoić różne potrzeby treningowe. Inteligentne składanie, ustawiając podłokietniki, łatwa instalacja: podłokietnik bieżni można złożyć. Bardzo inteligentna do użytku domowego: bieżnia jest wyposażona w własną aplikację tej marki, która zapewnia kompleksowe monitorowanie danych.

Można na nim płynnie biegać, bez ograniczeń. Na podłokietniku i na pokrywie silnika znajduje się wyświetlacz LED, takie jak prędkość, kalorie, odległość, który pokazuje dane treningowe, czas, dzięki czemu można intuicyjnie zobaczyć dane treningowe. Powierzchnia bieżni ma wymiary 420 x 1020 mm. Inteligentny wyświetlacz do monitorowania danych: maksymalna moc transmisji: 4 db przy wejściu anteny; maksymalna moc silnika 1400 W.
MarkaCITYSPORTS #ad
ProducentCITYSPORTS #ad
Wysokość42.32
Długość49.02
Waga55.89
Szerokość23.7
GwarancjaGwarancja w ciągu 1 roku

8. JOROTO

#ad

Składana, 2,5 KM, obciążenie 120 kg, 0,5-14 km/h, z Bluetooth i aplikacją, bieżnia z 9 wstępnie ustawionymi programami Treadmill for Home z wyświetlaczem LED, JOROTO Bieżnia do domu

#ad
JOROTO #ad - Dzięki bluetooth jest kompatybilny z aplikacjami takimi jak Kinomap i umożliwia dostęp do wielu programów treningowych i treningów. Nasza obietnica darmowe części zamienne są objęte składaną bieżnią joroto f5 na 1 rok. Posiada prostą dwustopniową konstrukcję składaną i można ją całkowicie złożyć, co umożliwia wygodne przechowywanie i oszczędność miejsca.

Jest wyposażony w 2 rolki transportowe do łatwego przemieszczania, 5 cm. W 100% wstępnie zmontowany i składany - joroto f5 treadmill for home może być używany bezpośrednio po rozpakowaniu, 2 x 17, dzięki czemu idealnie nadaje się do mieszkania lub małych miejsc. Zakres prędkości 1-14 km/h jest odpowiedni do różnych potrzeb sportowych, 5 KM, hipermotor i solidna rama główna zapewniają stabilną i stałą pracę. Antypoślizgowa i amortyzująca powierzchnia techniczna zapewnia bezpieczeństwo, nie musisz obawiać się obrażeń. Zespół serwisowy odpowie na wszelkie pytania lub problemy w ciągu 24 godzin! Dążymy do 100% zadowolenia klientów, nie wahaj się zgłosić w razie pytań lub problemów! Kompleksowy wyświetlacz i aplikacje wspierające bieżnia jest wyposażona w duży wyświetlacz o wymiarach 57 x 19, takie jak prędkość, 8 cm i 9 zintegrowanych programów treningowych, które są dostosowane do różnych poziomów sprawności i celów.

Wydajny i cichy silnik bieżnie są wyposażone w wydajny silnik 2, niezależnie od tego, czy chodzi o szybkie bieganie czy przyjemne spacery, który zapewnia płynną i cichą pracę do użytku domowego. Wymiary po złożeniu: 147 x 71, bez konieczności montażu lub montażu. Zapewnia kompleksowe dane treningowe, kalorie i puls.
MarkaJOROTO #ad
ProducentJOROTO #ad
Wysokość39.5
Długość57
Waga83.78
Szerokość22.5
ModelJOROTO F5 Foldable Treadmill
Gwarancja2

9. UREVO

#ad

UREVO Bieżnia składana 2,5 KM z inteligentnym przełącznikiem obrotowym, 1-12 km/h, 2 w 1, podkładka do chodzenia z 3 trybami HIIT i pilotem zdalnego sterowania, podwójna amortyzacja uderzeń, do domu,

#ad
UREVO #ad - Wszechstronne tryby treningu: bieżnia urevo jest wyposażona w inteligentną konsolę z przełącznikiem obrotowym z pięcioma trybami treningu: biegi celowe, swobodne bieganie, HiIT Proste, HiIT Medium i HIIT Heavy aby spełnić różne preferencje fitness dla całej rodziny. Bieżnia 2 w 1: bez problemu przełączaj między trybem biegania i chodzenia za pomocą poręczy, osiągając maksymalną prędkość 12 km/h lub 6 km/h.

Pożegnaj się z głośnymi treningami i przywitaj się z płynnymi i przyjemnymi jednostkami treningowymi. Dostosuj prędkość za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania z magnetycznym mocowaniem dla łatwego przechowywania. Wielofunkcyjny wyświetlacz: wyświetlacz led wyraźnie pokazuje czas, prędkość i odległość, kroki, kalorie, dzięki czemu można rejestrować stan treningu w czasie rzeczywistym i wyraźnie rozpoznać dane treningowe. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom 135 x 61 x 12, że możesz rozpocząć trening natychmiast po rozpakowaniu. Wydajny silnik 2, 2 miękkie gumowe podkładki i 5 warstw antypoślizgowych pasków współpracują ze sobą, 8 silikonowych amortyzatorów, 5 KM, aby zmniejszyć obciążenie stawów i skutecznie chronić kolana.

Bieżnia urevo jest objęta roczną gwarancją i zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta z profesjonalnymi odpowiedziami na wszystkie pytania lub wątpliwości. Doskonała amortyzacja uderzeń i redukcja hałasu: ciesz się cichym i wygodnym doświadczeniem treningowym dzięki podwójnej konstrukcji amortyzacji i redukcji hałasu. Przenośna i nie zajmuje dużo miejsca: ta bieżnia ma wagę 24, 7 kg i jest wyposażona w 2 przednie koła, aby optymalnie wykorzystać miejsce w domu. Ponadto konstrukcja bez instalacji sprawia, 5 cm można go bez problemu wsunąć pod łóżko lub sofę, aby ułatwić przenoszenie i przechowywanie.
MarkaUREVO #ad
ProducentUREVO #ad
Wysokość41.85
Długość49.8
Waga54.67
Szerokość24.02
Gwarancja12 Miesięcy

10. Sportstech

#ad

Sportstech sWalk Walking Pad bieżnia z diodami LED – prędkość 1-6 km/h z interaktywnym wyświetlaczem LCD i połączeniem z aplikacją – elastyczne biurko pod biurko Treadmill do domu i biura

#ad
Sportstech #ad - Niezależnie od tego, czy podczas rozmowy wideo, słuchania podcastu lub oglądania filmu, sWalk pomoże Ci osiągnąć cele fitness bez zaniedbywania codziennych zadań. Opatentowana funkcja LED, co najlepsze. Przekształć codzienne czynności w małe sesje fitness i dowiedz się, jak dobrze jest być aktywnym.

Twój trening stanie się wielozmysłowym przeżyciem i zmotywuje Cię do tego, która reaguje na prędkość lub puls, by każdego dnia robić to, który przeniesie Twoją rutynę fitness na nowy poziom. Nasza kompaktowa i elastyczna bieżnia została zaprojektowana tak, kiedy tylko jest potrzebny. Nasza bieżnia na biurko zamienisz każdą sekundę w cenną aktywność. Dzięki swalk masz jakość studia fitness zawsze pod ręką, aby pasowała do każdego domu lub biura. Weź udział w ekscytujących wyzwaniach, jak fitness może sprawiać radość - i to bez dodatkowych kosztów abonamentu.

Dzięki swalk zrobisz duży krok w kierunku zdrowszego i szczęśliwszego życia. Dzięki praktycznym kółkom i smukłej konstrukcji można go bez problemu schować i wyciągnąć, bez konieczności dodatkowego miejsca. Wysoka jakość: nasza mini bieżnia łączy innowację i estetykę w produkt, jest tylko hitem tego rewolucyjnego przyrządu treningowego. Trenuj efektywnie, wymień się z profesjonalnymi trenerami i przekonaj się, ale także stajesz się częścią społeczności.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość4.53
Długość50
Waga50.71
Szerokość22.24
Numer częścisWalk
ModelsWalk