Top 8 Zentimex Radkappen 15 Zoll – Kołpaki samochodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ZentimeX

#ad

Kołpaki na koła #165, 35,56 cm 15”, czerwono-czarne

#ad
ZentimeX #ad - 4 sztuki w opakowaniu! Pasują na prawie wszystkie stalowe felgi. Z mocowaniami z tworzywa sztucznego. Regulowany pierścień napinający.
MarkaZentimeX #ad
ProducentZentimeX #ad
Numer części4050319806134

2. moto-MOLTICO

#ad

Regulowany pierścień zabezpieczający, Kołpaki ozdobne na koła samochodowe, 16 cali, zestaw 4 sztuk, pasują do wszystkich felg stalowych, czarno-białe

#ad
moto-MOLTICO #ad - Dzięki naszym wysokiej jakości 4-częściowemu zestawowi kołpaków o dynamicznym wzornictwie Twój samochód będzie przyciągał wzrok również w zimie. Ozdobne osłony są identyczne 4 szt. Liczba podana za r to właściwy rozmiar kołpaków ozdobnych, w tym przypadku R16 oznacza 16 cali.

Trwałość atrakcyjne kołpaki ozdobne z odpornego na uderzenia i rozdarcia tworzywa sztucznego ABS. Każda opona ma kod, np. Przyciąga wzrok nie rezygnuj z atrakcyjnego wyglądu swojego pojazdu. Montaż ozdobne nakładki można łatwo i szybko umieścić na feldze i równie łatwo je zdjąć. Po zamontowaniu należy sprawdzić bezpieczne osadzenie kołpaka i ewentualnie wyregulować metalowy pierścień.

Może to doprowadzić do uszkodzenia lub nawet zniszczenia. Odporna na ekstremalne warunki atmosferyczne. Pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych felg stalowych. Nie należy otwierać kołpaka pięścią ani narzędziami. 205/55 r16. Kołpak musi mocno przylegać do felgi, aby nie zgubić jej podczas jazdy. Wysokiej jakości wykonanie z tworzywa sztucznego zapewnia bezpieczną jazdę samochodem.
Markamoto-MOLTICO #ad
ProducentNRMSC #ad
Numer częściDR-EX-WH-BL-16
ModelDR-EX-WH-BL-16

3. Goodyear

#ad

Czarne/srebrne, Goodyear Memphis Carbon kołpaki ozdobne do samochodu, zestaw 4 sztuk, 40,64 cm 16 cali

#ad
Goodyear #ad - Sportowy wygląd: 4-częściowy zestaw kołpaków ozdobnych Memphis Carbon firmy Goodyear ma sportowy wygląd karbonu. Wytrzymałe: kołpaki są wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego ABS i dlatego są odporne na uderzenia i uderzenia. Mocowanie: sprężynowy i regulowany metalowy pierścień gwarantuje trwałe osadzenie kołpaków. Nieskomplikowane: kołpaki ozdobne Goodyear można zamontować i zdjąć bez użycia narzędzi. Uniwersalne: kołpaki ozdobne Goodyear Memphis Carbon pasują do wszystkich powszechnie stosowanych felg stalowych.
MarkaGoodyear #ad
ProducentGoodyear #ad
Wysokość17.4
Długość7.95
Szerokość17.36
Numer części10625
Model10625
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. MICHELIN

#ad

Srebrny / czarny, kolor czarny/srebrny, 4 sztuki, do samochodu, tworzywo sztuczne ABS, MICHELIN Alice uniwersalna kołpak

#ad
MICHELIN #ad - Szybki i łatwy montaż. Michelin - dla lepszego życia w ruchu Życie składa się z ruchu. 4-częściowy zestaw kołpaków posiada regulowany metalowy pierścień ze specjalnym otworem na wentyle, co zapewnia optymalne naprężenie wstępne i stabilne osadzenie kołpaków.

Tworzywo sztuczne ABS jest odporne na pęknięcia i odpryski oraz uderzenia. Bez względu na to, gdzie jesteśmy i jak chcemy się poruszać. W zakres dostawy wchodzą 4 kołpaki i pierścienie mocujące. Od 1889 roku liczne innowacje firmy Michelin czynią to życie bezpieczniejszym, płynnym i odpowiedzialnym. W zestawie znajdują się 4 sztuki wysokiej jakości kołpaków ozdobnych. Nowe i wspaniałe wzornictwo: stylowe dwukolorowe osłony na koła samochodowe przyciągają wzrok i nadają Twojemu samochodowi nowy wygląd.

Night-vision-security system zintegrowany w środku kołpaka ozdobnego 13", odbija światło reflektorów samochodowych, opatentowany specjalnie dla MICHELIN system NIGHT-VISION, które zbliżają się z boku. Zestaw kołpaków michelin 13" pasuje uniwersalnie do wszystkich typów samochodów osobowych. Uniwersalne dopasowanie. Można je szybko i łatwo zamontować na stalowych felgach bez konieczności użycia narzędzi.
MarkaMICHELIN #ad
ProducentMICHELIN #ad
Wysokość14.72
Długość6.85
Szerokość14.53
Numer części41040
Model41040
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. kh Teile

#ad

Kh Teile Kołpaki 15 cali VR Black czarne 15" 1-krotnie lakierowane kołpaki ozdobne zestaw 4 szt. kompletny

#ad
kh Teile #ad - Do powszechnie stosowanych felg stalowych różnych marek samochodów, Fiat, Honda, renault, np. Materiał: odporne na uderzenia tworzywo sztuczne, bardzo odporne na zarysowania - łatwy montaż bez dodatkowych narzędzi - łatwe czyszczenie.

Zawartość: 4 sztuki - rozmiar: 15" - VR czarny czarny 1-krotnie lakierowany. Kołpaki 15 cali w zestawie 4 szt. Wysokiej jakości akcesoria samochodowe – nowoczesne wzornictwo. Nowy i z rachunkiem - 100% dopasowania - Zakres dostawy: 4 sztuki w praktycznym kartonie. Do: vw, bmw, mercedes, opel, peugeot, nissan, Audi, Seat, Skoda, Ford, Dacia, Volvo, Mazda itd.
Markakh Teile #ad
Producentkh Teile #ad
Numer częściRB540615

6. NRM

#ad

Zestaw 4 sztuk, kolor srebrny, srebro, Quad Bicolor kołpaki, czarny, 38 cm 15″

#ad
NRM #ad - Zestaw 4 szt. Bezpieczne mocowanie bez użycia narzędzi. Odporne na uderzenia i pęknięcia tworzywo sztuczne ABS. Wysokiej jakości kołpaki ozdobne klasy premium.
MarkaNRM #ad
ProducentNRM #ad
Numer częściQUAD 15 BI
ModelQUAD 15 BI

7. cartrend

#ad

Cartrend 4 x czapki kołowe Daytona czarny / srebrny 15 cali

#ad
cartrend #ad - Możliwość przekształcania: późniejsze lakierowanie kołpaków ozdobnych jest bezproblemowe. Funkcja ochronna: dzięki zamontowanym kołpakom koło jest chronione przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak brud uliczny, sól do posypywania w zimie lub osady.

Odporne na pękanie: kołpaki cartrend są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na pękanie. Trwałość: dzięki dwuwarstwowemu metalicznemu lakierowi powierzchnia kołpaków jest odporna i długo zachowuje piękny wygląd. Dzięki temu można indywidualnie dopasować wygląd kołpaków firmy Cartrend. Wszechstronne zastosowanie: kołpaki ozdobne firmy Cartrend pasują uniwersalnie do wszystkich felg stalowych o rozmiarze 14, 15 lub 16 cali.

Prostota: do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia. W ten sposób powstają wysokiej jakości kołpaki. Ozdobne kołpaki są po prostu wciśnięte na stalową felgę i zatrzaskują się bezpiecznie. Bezpieczeństwo: sprężynowy metalowy pierścień wewnątrz zapewnia stabilne i trwałe osadzenie kołpaków ozdobnych: produkcja kołpaków ozdobnych odbywa się w Europie.
Markacartrend #ad
ProducentUnitec #ad
Wysokość15
Długość15
Szerokość6.3
Numer części75568
Model75568
Gwarancjabrak

8. cartrend

#ad

4-częściowy, 38,10 cm 15 cali, cartrend Zestaw kołpaków ozdobnych Topeka o sportowym wyglądzie felg aluminiowych, 4-częściowy, czarny/srebrny, zestaw 4 sztuk

#ad
cartrend #ad - Dzięki temu można indywidualnie dopasować wygląd kołpaków firmy Cartrend. Możliwość przekształcania: późniejsze lakierowanie kołpaków ozdobnych jest bezproblemowe. Ozdobne kołpaki są po prostu wciśnięte na stalową felgę i zatrzaskują się bezpiecznie.

Bezpieczeństwo: sprężynowy metalowy pierścień wewnątrz zapewnia stabilne i trwałe osadzenie kołpaków ozdobnych: produkcja kołpaków ozdobnych odbywa się w Europie. Funkcja ochronna: dzięki zamontowanym kołpakom koło jest chronione przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak brud uliczny, sól do posypywania w zimie lub osady. Prostota: do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia. W ten sposób powstają wysokiej jakości kołpaki.

Trwałość: dzięki dwuwarstwowemu metalicznemu lakierowi powierzchnia kołpaków jest odporna i długo zachowuje piękny wygląd. Odporne na pękanie: kołpaki cartrend są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na pękanie. Wszechstronne zastosowanie: kołpaki ozdobne firmy Cartrend pasują uniwersalnie do wszystkich stalowych felg samochodów kempingowych, transporterów i vanów o rozmiarze 14, 15 lub 16 cali.
Markacartrend #ad
ProducentCartrend #ad
Wysokość16.3
Długość16.18
Waga5.25
Szerokość7.83
Numer części10561
Model10561
GwarancjaGwarancja ustawowa